pátek 5. dubna 2013

Reticellové šperky


Reticellové motivky jsou velmi dekorativní a dají se velice snadno proměnit ve šperky. Mohou se přizdobit korálky, flitry nebo čímkoliv dalším. A pak už jen stačí přišít ouško na zavěšení nebo špendlík.Návod na ušití takových reticell byl uveřejněný (v angličtině) v loňském letním čísle časopisu Piecework.8 komentářů:

 1. Your Reticella is absolutely beautiful, stunning!
  Can you tell me what thread did you use?

  OdpovědětVymazat
 2. Thanks, Silvia! It is common Mouline (I usually use 1 or 2 threads) - there is large color range for interesting combination.
  Brona

  OdpovědětVymazat
 3. Thanks for your answer, Brona!

  OdpovědětVymazat
 4. Broni, to je nádhera. Obdivuji tvoji zručnost a hlavně trpělivost.
  Hezký víkend IVA

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den Broňo. Díky Vám jsem se dostala k šité krajce a jsem zase okouzlená tím, co jste na svých stránkách vystavila. Chtěla bych si časopis objednat, mohla byste mi napsat přesně, který to byl? (co je na obrázku?) Já ho totiž v jejich nabídce nevidím. Našla jsem letní číslo z r. 2010 - na obrázku jsou také krajky, ale to asi nebude ono. Kdybyste měla čas a napsala mi, budu moc ráda. hlavataolga@seznam.cz Moc děkuju.
  Olina

  OdpovědětVymazat
 6. che bei lavori molto interessanti
  complimenti
  silvana

  OdpovědětVymazat
 7. Nutno ještě dodat, že tomu špendlíku na závěr musí předcházet hodně trpělivosti, pečlivosti a zručnosti... A my se potom na konci všeho můžeme kochat nádherou. Jsou to překrásné věcičky.

  OdpovědětVymazat